Hakkında yorumlar Keto Eat&Fit

 • Ευαγγελία
  Daha önce 118 kilo ağırlığındaydım ve artık obezite ile baş edebileceğime inanmıyordum. Doktor bana keto yemek ve fit kapsülleri ile birlikte bir keto diyeti önerdi. Kilo vermenin bu kadar kolay olabileceğine asla inanmazdım. İlk ayda zaten 21 kilo verdim ve orada durmayacağım!
  Keto Eat&Fit
 • Γεώργιος
  Yaşla birlikte büyük ölçüde iyileşmeye başladı. Karım beni diyete sokmaya çalıştı ama uzun süre dayanamadım, sürekli yemek düşündüm, et istedim. Et ve yağlı yiyecekler yemeniz gereken keto diyetini öğrendim ve denemeye karar verdim. Onunla birlikte keto eat & fit kapsülleri kullanmaya başladım. Sonuç olarak - et yerim ama kilogramlar gider! Ve açlık yok!
  Keto Eat&Fit
 • Sabina
  Daha önce keto diyetine oturmaya çalıştım ama tekrar ketoza giremedim, 3-4. Gün şiddetli baş ağrıları çıktı ve ben de bozuldum. Bir arkadaşım diyetle birlikte Keto Eat & Fit kapsüllerini almamı tavsiye etti. onlarla zaten ikinci günde bir enerji dalgası hissettim! İlk hafta neredeyse 5 kilo verdim!
  Keto Eat&Fit
 • Sabina
  Keto diyetine girdiğimde düzenli olarak Keto Eat & Fit kapsülleri kullanıyorum. Bir aylık kullanım için, aç hissetmiyorum ve spor salonunda egzersiz yapmadığım halde 10-15 kilo vermeyi başarıyorum.
  Keto Eat&Fit
 • Ali
  Keto Eat & Fit kapsüllerinin alınması çok kolaydır ve özel bir diyetle birlikte çok hızlı bir etki sağlarlar. Şahsen, sadece bir ayda bu şekilde 14 kilo verebildim.
  Keto Eat&Fit
Kullanıcı oyu Keto Eat&Fit
4.8
16