Kullanım için talimatlar Keto Eat&Fit

Ürünü kullanma talimatları

Keto Eat & Fit kapsülleri belirtildiği gibi alınır. Kilo vermenin olumlu sonucu, kabulün zamanında olmasına ve ilacın dozajına uyuma bağlıdır. Paketin içinde, ürünün nasıl doğru kullanılacağını, endikasyonlarını ve kontrendikasyonlarını öğrenebileceğiniz ayrıntılı bir talimat bulunmaktadır. Bitkisel preparat Keto Eat & Fit, günde 3 kez 1 kapsülün biraz su veya başka bir sıvı ile alınmasını önerir. Randevu saatini kendiniz seçebilirsiniz. Kilo kaybı için bhb kompleksi içeren bir keto diyeti 3 hafta için tasarlanmıştır. Bir kişinin aşırı kilolu olmakla ilgili ciddi sorunları varsa, kurs tekrar edilebilir, ancak ancak bir ay aradan sonra.

Kullanım endikasyonları

Kilo kaybı için kapsül kullanım talimatları Keto Eat & Fit

Keto Eat & Fit Kilo Verme Kompleksi, yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeden kullanılabilir. İlaç tüm ürünlerle uyumludur.

Aşağıdaki durumlarda benzersiz bir zayıflama ilacının alınması önerilir:

  • Hareketsiz hareketsiz yaşam tarzı;
  • Yanlış beslenme, yağlı yiyeceklere bağımlılık;
  • Hafif ve aşırı kilolu;

Fazladan birkaç kilo vermek isterseniz, kapsülleri aldıktan sadece bir hafta sonra olumlu sonuçlar göreceksiniz. Ciddi obezite ile mücadele, entegre bir yaklaşım gerektirecektir. Sadece ilacı almakla kalmayacak, diyetinizi ve egzersizinizi dengelemelisiniz.

Kontrendikasyonlar

Doğal bileşimine rağmen, kapsüllerin bazı kontrendikasyonları vardır. Keto Diyet Kapsülleri Önerilmez:

  • Her yaştan çocuk;
  • Hamile kadınlar, emzirme sırasında olduğu gibi;
  • İlacın bileşenlerinden birine karşı bireysel hoşgörüsüzlük durumunda;
  • Mide hastalıkları ve kronik formları (ülserler, gastrit) için.

Keto Eat & Fit kullanımına yönelik küçük bir kontrendikasyon listesi, birçok ülkede uyuşturucuya yönelik artan talebe katkıda bulunmaktadır. Kıbrıs'ta kilo vermek için bhb kompleksi içeren keto diyeti popülerdir.